1% podatku - Darmowy program on- line do rozliczeń PIT 2016

TWÓJ 1% POMOŻE CHRONIĆ PRZYRODĘ I RATOWAĆ ZWIERZĘTA

1% podatku - darmowy program on- line do rozliczeń PIT 2016

Sytuacja zwierząt we współczesnym świecie pogarsza się. Dziko żyjącym zwierzętom ogranicza się lub zabiera przestrzeń życiową. Podobnie dzieje się ze zwierzętami hodowlanymi, które nie mają odpowiednich warunków do życia. Wszystkie one potrzebują naszej pomocy.

Wpisz w deklarację podatkową nasz KRS 0000120069
lub rozlicz się on- line przez bezpłatny program PIT 2016

PRZEKAZUJĄC 1% PODATKU POMAGASZ:

RATOWAĆ KONIE, które potrzebują pomocy i poszanowania ich praw do życia w godnych warunkach.

Rocznie w Polsce przeznacza się na ubój ponad 40 tysięcy koni. Część z nich, sprzedawanych jest za granicę, czeka długi transport przypłacony ranami i stresem. Na rzeź trafiają młode konie hodowane na mięso, a także te po ciężkich pracach polowych czy sporcie wyczynowym, rekreacji czy stare i schorowane. Klub Gaja ocalił 60 koni skazanych na rzeź, chorych czy zaniedbanych, a także takich, którymi właściciele nie mogli się dłużej zajmować. Są zadbane
i potrzebne.

CHRONIĆ PRZYRODĘ, bo dzikie zwierzęta aby przeżyć potrzebują przestrzeni i zachowania siedlisk.

Co czwarty gatunek ssaków i co trzeci płazów zagrożony jest wyginięciem. Klub Gaja chroni cenne przyrodniczo tereny, dba
o rzeki, które są ważnymi korytarzami migracyjnymi dla wielu gatunków roślin i zwierząt. Otoczył opieką ponad 772 rzek, stawów, jezior w ponad 1540 miejscach. Chroni i sadzi drzewa z korzyścią dla przyrody i zwierząt. Posadził ich blisko 780 tysięcy i ocalił kilka tysięcy drzew przed wycinką.

PRZEKAŻ PRZYRODZIE I ZWIERZĘTOM 1 PROCENT PODATKU!

Wpisz w deklarację podatkową nasz KRS 0000120069 lub rozlicz się on- line przez                darmowy program PIT 2016

Program e-pity, został wykonany przez firmę e-file sp. z o.o. Jest to innowacyjny bezpłatny, aktualny i bezpieczny program umożliwiający rozliczenie on-line. Umożliwia szybkie i łatwe rozliczanie deklaracji podatkowych PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami PIT-B, PIT-D, PIT-M, PIT-O, PIT-Z, PIT-ZG oraz formularzami dodatkowymi. Umożliwia przesłanie zeznania przez Internet (eDeklaracja). Zawiera przyjazny kreator, który sprawnie prowadzi przez rozliczenie.

Siedlisko bociana czarnego >>>                                     Rezerwat Wisła pod Zawichostem >>>