Akcja "Cała Polska pomaga Normanowi"

2016-09-10

„Cała Polska pomaga Normanowi” to kontynuacja zbiórki dla Normana, konia - terapeuty uratowanego przez Klub Gaja przed śmiercią w rzeźni. W lutym Norman złamał nogę. Leczenie przebiegło pomyślnie. Norman obecnie potrzebuje zabiegów rehabilitacyjnych, by powrócić do dawnej sprawności i nadal móc pomagać innym podczas zajęć z hipoterapii.

23 sierpnia po 7 tygodniach od ostatniego strugania odwiedził Normana i Stajnię Malwinkę kowal - Arkadiusz Potkański, który wraz ze swoim pomocnikiem, w ramach niesienia pomocy Normanowi, dokładając również swoją cegiełkę ostrugał kopytka, wykazując się przy tym wielką empatią i wrażliwością dla Normana oraz pełnym profesjonalizmem. Norman był bardzo zadowolony oraz spokojny w trakcie strugania.

Do akcji "Cała Polska pomaga Normanowi" przyłączył się także EQUITOM Salon ze sprzętem jeździeckim, który ufundował dla Normana worek 25 kg trocin świerkowych oraz rozwiesił w swoim salonie plakat z informacją o akcji dla Normana.

O Normanie nie zapomnieli również przyjaciele: Michał Czaśnik oraz Witold Gnacikowski wraz z dziewczynami, którzy wspomogli w ostatnich dniach Normana trocinami świerkowymi 3 szt. worków po 25 kg oraz maścią Lioton 1000 2op. po 100g.

Na szczególne wyróżnienie i podziękowania za dotychczas udzieloną pomoc dla Normana zasługują: SGGW w W-wie z wyróżnieniem: dr n.wet. Radomir Henklewski (Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Koni Ruda Żmigrodzka), lek.wet. Kamil Górski (Gabinet Weterynaryjny Kamil Górski), firmy: Warsztat stolarski Rafała Gałczyńskiego ze Szczyrku, firma kurierska TNT Express, Apteka z Głubczyc, firma Accenture Workplace Solutions Poland, która uzbierała makulaturę dla Normana, Equitom Salon ze sprzętem jeździeckim. Pomagali: Adam i Bartek Nettik, Piotr Czajka, Witold Gnacikowski, Izabela i Grzegorz Jakubiak, Agnieszka Ścianowska, Michał Czaśnik, dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 55 w Łodzi, Stajnia Malwinka z wyróżnieniem właściciela p.Andrzeja Krajewskiego, Dominika Krawczyk, kowal Rafał wraz ze swoim pomocnikiem, kowal Arkadiusz Potkański wraz ze swoim pomocnikiem i wszyscy którzy dokonali nawet najmniejszych wpłat na rzecz Normana.

POMÓŻ I TY!

Norman nadal potrzebuje pomocy. Zbieramy dla Normana na matę do boksu - puzzle, które odciążą jego nogi na stałe i zapobiegną otarciom (w dalszym ciągu istnieje zagrożenie ochwatem - trzeci stopień kulawizny), Norman nadal czeka na zabiegi rehabilitacyjne, nadal niezbędne są trociny do boksu oraz maści: Lioton 1000, Naproxen, Altacet w żelu, maść końska rozgrzewająca, kontrolne prześwietlenia rtg co około 6 tyg. Przybliżony koszt dalszego leczenia Normana to ok. 6 000 zł. Dziękujemy za Państwa wpłaty na rzecz Normana - dzięki dotychczas uzbieranym kwotom na konto Klubu Gaja oraz Siepomaga.pl udało Nam się uregulować wszystkie zaległe rachunki za wizyty weterynaryjne, zakup trocin do boksu i zakup niezbędnych maści.

Jak można pomóc? Ogólnopolska zbiórka dla Normana na: konto Klubu Gaja (90 2030 0045 1110 0000 0067 3120) z dopiskiem: leczenie Normana.  O innych formach pomocy dowiedz się pod nr tel. 33 812 36 94.

 

 

Wesprzyj nasze działania: