Uskrzydlijmy starość Pegaza!

2021-08-09

Prosimy Was bardzo o pomoc! Zbieramy środki na pielęgnację, leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych - kowala, który odwiedza naszych podopiecznych co 4 tygodnie i klei je na specjalistyczne podkowy, suplementy na kopyta, odrobaczenie, paszę, derki na stare plecy. Utrzymanie starych koni to nie lada wyzwanie. Prosimy Was serdecznie o pomoc.

Pomagajmy staruszkom! Naszymi starymi końmi, opiekujemy się najlepiej, jak potrafimy... Jest to możliwe tylko dzięki Wam i Waszej hojności.
 

Klub Gaja uratował 60 koni, niektóre hodowane były na mięso i miały trafić do rzeźni. Nadal potrzebują pomocy. Wymagają szczególnej opieki i leczenia ze względu wiek, stan zdrowia, urazy fizyczne i psychiczne. Prosimy o pomoc. Klub Gaja jest organizacją pożytku publicznego. Konie ratujemy tylko dzięki hojności Darczyńców. Prosimy o pomoc, każda wpłata się liczy.
 

Wierzymy, że uda nam się w tym trudnym dla wszystkich czasie dbać o nasze zwierzęta jak najlepiej. Tak jak dotychczas. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Bez Was opieka nad nimi jest niemożliwa...
 

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/uskrzydlijmy-starosc-pegaza