Prosimy Was bardzo o pomoc!

2021-03-15

Nadszedł czas, kiedy skończyły się zapasy dla uratowanych koni przez Klub Gaja… Po wizycie dentystki konieczne jest zakupienie specjalistycznej strzykawki do pyska, by móc oczyszczać miejsca po połamanych zębach przez staruszki … Przyszedł też czas odrobaczeń, teraz konie powinny dostać moksydektynę. Lady wymaga wcierki na profilaktykę wszołów ponieważ ma bardzo gęstą grzywę i problemy dermatologiczne. Pegaz potrzebuje wsparcia suplementami. Skończył się także popularny wśród koni wrzodowych lek przeciwzapalny – Contacera, ten lek musi być na stanie.

Szykujemy się na lato… potrzebne są derki, elektrolity, preparat na muchy, które doprowadzają zwierzęta i ich delikatną i wrażliwą skórę do obłędu. Skończył się nawet preparat na kleszcze i smar do kopyt. Po zimie zapasy są wyczerpane.

Możesz pomóc!
 

Staramy się opiekować naszymi końmi najlepiej jak potrafimy! Jest to możliwe tylko dzięki Wam i Waszej hojności.
 

Klub Gaja uratował 60 koni, niektóre hodowane były na mięso i miały trafić do rzeźni. Nadal potrzebują pomocy. Wymagają szczególnej opieki i leczenia ze względu wiek, stan zdrowia, urazy fizyczne i psychiczne. Prosimy o pomoc. Klub Gaja jest organizacją pożytku publicznego.


Wierzymy, że uda nam się w tym trudnym dla wszystkich czasie dbać o nasze zwierzęta nadal najlepiej jak umiemy. Potrzebujemy jednak dp tego Waszej pomocy. Bez Was opieka nad nimi jest niemożliwa ... Każda wpłata się liczy.


Przekaż 1% na działania Klubu Gaja, KRS: 000012069


Prosimy o pomoc w zebraniu środków na opiekę nad końmi Klubu Gaja!

Fot. Dorota i Patryk Słotwińscy